Gostyńska Liga Kręglarska SEZON 2019/2020

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA A

KategoriaDrużynaPunktyMLiczba strąconych kręgli
1Start Gostyń1822972
2Elektromechanika Pojazdowa Leszno1222844
3Hydraulik Blues Gostyń1022781
4Albatrosy Gostyń722430
5422379
6322245

TABELA - Gostyńska Liga Kręglarska - GRUPA B

KategoriaDrużynaPunktyMLiczba strąconych kręgli
1Czerwone Diabły Leszno911449
2Grom Kula Gostyń711445
3Rzeźbiarze Gostyń511393
4Dziewiątka Gostyń311365
5Zagata Team Gostyń21756
6000

Kobiety

RankingZawodnikDrużynaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol. 7Kol.8Kol.9Kol.10
1Galina PaszyńskaKościan348327--------675
2Dorota BorowiakKościan332310--------642
3Joanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I296328--------624
4Violetta KolendowiczAlbatrosy Gostyń315---------315
5Mirosława WojciechowskaTSKK Jedność Kościan II----------0

Mężczyźni

RankingZawodnikDrużynaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol. 7Kol.8Kol.9Kol.10
1Patryk ŁukaszewskiStart Gostyń384382--------766
2Mateusz PtakStart Gostyń371386--------757
3Jędrzej NowakStart Gostyń370356--------726
4Krzysztof StachowiakAlbatrosy Gostyń372350--------722
5Mikołaj KonopkaElektromechanika Pojazdowa Leszno374342--------716
6Filip GlapiakElektromechanika Pojazdowa Leszno367346--------713
7Robert GlapiakElektromechanika Pojazdowa Leszno345365--------710
8Gubert PyzikiewiczElektromechanika Pojazdowa Leszno354351--------705
9Krzysztof GorwaHydraulik Blues Gostyń328372--------700
10Jan CzerwińskiHydraulik Blues Gostyń359339--------698
11Marek PodymaAlbatrosy Gostyń357340--------697
12Sławomir ZiółekAlbatrosy Gostyń343353--------696
13Tomasz KubicaHydraulik Blues Gostyń324358--------682
14Eugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność Kościan I274304--------578
15Witalij ManujłowTSKK Jedność Kościan I272299--------571
16Mateusz KlechaCzerwone Diabły Leszno397---------397
17Tomasz SierżantGrom Kula Gostyń390---------390
18Andrzej ZagataZagata Team Gostyń387---------387
19Filip MichalakStart Gostyń-380--------380
20Jędrzej MichalakStart Gostyń370---------370
21Bogusław ZagataZagata Team Gostyń369---------369
22Jarosław ImbierowiczCzerwone Diabły Leszno366---------366
23Robert JankowiakRzeźbiarze Gostyń364---------364
24Rafał SzczepaniakDziewiątka Gostyń359---------359
25Maciej MatylaGrom Kula Gostyń356---------356
26Piotr SierpowskiHydraulik Blues Gostyń-354--------354
27Jakub KlimańskiGrom Kula Gostyń353---------353
28Marcin FrydryszakRzeźbiarze Gostyń353---------353
29Leszek RozworaRzeźbiarze Gostyń349---------349
30Mikołaj HajnszHydraulik Blues Gostyń347---------347
31Zbigniew MusialskiGrom Kula Gostyń346---------346
32Norbert SzymańskiCzerwone Diabły Leszno344---------344
33Marek BorowiakKościan344---------344
34Szymon BanaszakStart Gostyń343---------343
35Adrian KujawskiCzerwone Diabły Leszno342---------342
36Damian BidermanDziewiątka Gostyń341---------341
37Rafał BidermanDziewiątka Gostyń335---------335
38Ireneusz SkowronekDziewiątka Gostyń330---------330
39Wiesław BrzóskaKościan330---------330
40Roman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I326---------326
41Marcin BobrowskiTSKK Jedność Kościan I-280--------280
42Marek MalickiKościan-254--------254
43Mariusz KoniecznyRzeźbiarze Gostyń----------0
44Kamil KozłowskiCzerwone Diabły Leszno----------0
45Marcin WolnyDziewiątka Gostyń----------0
46Karol ZagataZagata Team Gostyń----------0
47Mikołaj KosowiczStart Gostyń----------0
48Krzysztof ZagataZagata Team Gostyń----------0
49Adrian ZagataZagata Team Gostyń----------0
50Marek MatuszczakElektromechanika Pojazdowa Leszno----------0
51Paweł ZagataZagata Team Gostyń----------0
52Kacper MichalakStart Gostyń----------0
53Zbigniew KlimańskiGrom Kula Gostyń----------0
54Jakub CzyżewskiHydraulik Blues Gostyń----------0
55Robert JankowskiHydraulik Blues Gostyń----------0
56Sebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I----------0
57Grzegorz BrodowiakKościan----------0
58Stanisław JanekTSKK Jedność Kościan II----------0
59Mirosław PiskorekTSKK Jedność Kościan I----------0
60Radosław StachowiakTSKK Jedność Kościan II----------0
61Marian WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II----------0
62Oliwier WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II----------0

TSKK Jedność Kościan I 2019/2020 (Gostyń)

ZawodnikDrużyna
Marcin BobrowskiTSKK Jedność Kościan I
Roman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Sebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Joanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Eugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność Kościan I
Witalij ManujłowTSKK Jedność Kościan I
Mirosław PiskorekTSKK Jedność Kościan I

TSKK Jedność Kościan II 2019/2020 (Gostyń)

ZawodnikDrużyna
Marian WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II
Mirosława WojciechowskaTSKK Jedność Kościan II
Oliwier WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II
Stanisław JanekTSKK Jedność Kościan II
Radosław StachowiakTSKK Jedność Kościan II

Kościan 2019/2020 (Gostyń)

ZawodnikDrużyna
Marek BorowiakKościan
Dorota BorowiakKościan
Grzegorz BrodowiakKościan
Wiesław BrzóskaKościan
Galina PaszyńskaKościan
Marek MalickiKościan
Skip to content