Gostyńska Liga Kręglarska SEZON 2020/2021

TABELA - GRUPA A (runda zasadnicza)

KategoriaDrużynaMPunktyKręgle
1Elektromechanika Pojazdowa Leszno00.02866
2Grom Kula Gostyń00.02132
3Hydraulik Blues Gostyń00.02102
4Dziewiątka Gostyń00.01289
5TSKK Jedność Kościan II00.0526
6Start Gostyń00.00

Terminarz spotkań Grupa A (runda zasadnicza)

DataGodzinaLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20211
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20212
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20213
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20214
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20215
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20216

TABELA - GRUPA B (runda zasadnicza)

KategoriaDrużynaMPunktyKręgle
1TSKK Jedność Kościan I00.02301
2Kościan00.01491
3Albatrosy Gostyń00.01100
4Rzeźbiarze Gostyń00.0678
5Czerwone Diabły Leszno00.00
6Zagata Team Gostyń00.00

Terminarz spotkań Grupa B (runda zasadnicza)

DataGodzinaLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20211
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20212
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20213
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20214
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20215
Gostyńska Liga Kręglarska2020/20216

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GOSTYŃSKIEJ LIGI KRĘGLARSKIEJ

w sezonie 2020/2021

Kobiety

RankingZawodnikDrużynaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1Joanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I332----------332
2Dorota BorowiakKościan322----------322

Mężczyźni

RankingZawodnikDrużynaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Kol.11Wynik
1Filip GlapiakElektromechanika Pojazdowa Leszno388372---------760
2Mikołaj HajnszHydraulik Blues Gostyń364368---------732
3Robert GlapiakElektromechanika Pojazdowa Leszno350378---------728
4Piotr SierpowskiElektromechanika Pojazdowa Leszno358342---------700
5Krzysztof GorwaHydraulik Blues Gostyń354339---------693
6Zbigniew MusialskiGrom Kula Gostyń359326---------685
7Marek RzeźnikElektromechanika Pojazdowa Leszno338340---------678
8Julian AdamkiewiczHydraulik Blues Gostyń344333---------677
9Sebastian RybarczykTSKK Jedność Kościan II252274---------526
10Zbigniew KlimańskiGrom Kula Gostyń383----------383
11Marek PodymaAlbatrosy Gostyń375----------375
12Krzysztof StachowiakAlbatrosy Gostyń373----------373
13Marcin FrydryszakRzeźbiarze Gostyń368----------368
14Maciej MatylaGrom Kula Gostyń362----------362
15Jakub KlimańskiGrom Kula Gostyń-353---------353
16Sławomir ZiółekAlbatrosy Gostyń352----------352
17Rafał BidermanDziewiątka Gostyń-350---------350
18Tomasz SierżantGrom Kula Gostyń349----------349
19Sebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I338344335--------338
20Roman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I326314---------326
21Marcin WolnyDziewiątka Gostyń-325---------325
22Przemysław PazołaDziewiątka Gostyń-312---------312
23Eugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność Kościan I312----------312
24Leszek RozworaRzeźbiarze Gostyń310----------310
25Marek BorowiakKościan304352---------304
26Ireneusz SkowronekDziewiątka Gostyń-302---------302
27Wiesław BrzóskaKościan285----------285
28Marek MalickiKościan228----------228

TSKK Jedność Kościan I 2020/2021 (Gostyń)

ZawodnikDrużyna
Roman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Aleksandra BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Sebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Joanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Marcin BobrowskiTSKK Jedność Kościan I
Eugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność Kościan I
Witalij ManujłowTSKK Jedność Kościan I

TSKK Jedność Kościan II 2020/2021 (Gostyń)

ZawodnikDrużyna
Mirosława WojciechowskaTSKK Jedność Kościan II
Radosław StachowiakTSKK Jedność Kościan II
Marian WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II
Sebastian RybarczykTSKK Jedność Kościan II

Kościan 2020/2021 (Gostyń)

ZawodnikDrużyna
Marek BorowiakKościan
Galina PaszyńskaKościan
Dorota BorowiakKościan
Wiesław BrzóskaKościan
Marek MalickiKościan
Skip to content