Grand Prix Polski w Pucku

Sebastian Bartkowiak
Latest posts by Sebastian Bartkowiak (see all)

W tym roku Grand Prix Polski do pełnych zostanie rozegrane w cyklu pięciu turniejów. Pierwszy turniej 26 września odbył się w Pucku o czym informował portal kregle.net

Zwycięstwo wśród kobiet odniosła Beata Kaczmarek, która uzyskała rezultat 348 kręgli. Na drugim miejscu zawody w Pucku zakończyła Justyna Witkowiak (339) a na miejscu trzecim uplasowała się zwyciężczyni zeszłorocznej edycji Grand Prix Polski – Teresa Kowalska z Wronek (336). Miejsce tuż za podium dla drugiej reprezentantki Wronek – Marzenny Spychały (329). Nasze reprezentantki TSKK Jedność Galina Paszyńska (305) i Dorota Borowiak (313) uplasowały się kolejno na 10 i 8 miejscu

Troszkę wyższy poziom sportowy zaprezentowali w Pucku panowie. Zwyciężył Jacek Wojcieszak , który uzyskał świetny rezultat 380 kręgli. Drugie miejsce zajął Karol Nowak (359) a na najniższym stopniu stanął Marek Borowiak (355). Pechową czwartą pozycję uzyskał Maciej Falbierski, który również zagrał 355 kręgli ale zgodnie z regulaminem o miejscu decydowały lepiej zagrane poszczególne tory.

W zawodach udział wzięło 6 kręglarzy z TSKK Jedność:
Zemler Witold 254 pkt – (37 miejsce)
Malicki Marek 255 pkt – (36 miejsce)
Brodowiak Grzegorz 276 pkt – (34 miejsce)
Roman Bartkowiak 276 pkt – (33 miejsce)
Brzóska Wiesław 329 pkt – (20 miejsce)
Borowiak Marek 355 pkt – (3 miejsce)

Przypomnijmy, że zawodniczki i zawodnicy za miejsca w poszczególnych turniejach zdobywają punkty, które po podliczeniu dają nam klasyfikację całego cyklu Grand Prix Polski, którego podsumowanie w tym sezonie odbędzie się na ostatnim turnieju w Sierakowie.

Bardzo dobrze wypadł w turnieju nasz reprezentant TSKK Jedność Borowiak Marek zajmując najniższe miejsce na podium i tym samym w klasyfikacji GP zdobył 180 pkt.

WESPRZYJ KLUB TSKK Jedność PRZEKAZUJĄC DAROWIZNĘ


Jeśli chciałabyś/chciałbyś wspomóc finansowo statutową działalność stowarzyszenia możesz dokonać dowolnej wpłaty na poniższe konto:

Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Kościanie
Nr konta 46 2030 0045 1110 0000 0215 2580

Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe TSKK Jedność

Osoba fizyczna lub osoba prawna (firma) przekazując darowiznę na rzecz TSKK Jedność będzie mogła odliczyć kwotę przekazanej darowizny od osiągniętego dochodu w rocznym zeznaniu podatkowym.

Zapisy ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 26 ust. 1 pkt 9) oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (art. 18 ust 1 pkt 1 i 7) dotyczące możliwości odliczenia darowizny od podatku dochodowego określają, iż można odliczyć darowizny przekazane na rzecz organizacji pozarządowych (m.in. stowarzyszeń), jeśli prowadzą one działalność społecznie użyteczną i realizują jeden z 29 celów wymienionych w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Klub TSKK Jedność jest organizacją pozarządową (stowarzyszeniem), działa zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz wypełnia zawarty w niej cel – “wspierania i upowszechniania kultury fizycznej” (art. 4 ust. 1 pkt 14 u.o.d.p.p.).