II Liga Parkietowa w Śremie – SEZON 2013/2014

TABELA - II Liga Parkietowa Śrem – SEZON 2013/2014

KategoriaDrużynaPunktyLiczba strąconych kręgli
1ALBANIA49.04846
2GEPARD49.04805
347.04759
4DEBIUTANCI45.04741
5PGK ŚREM38.04683
6WALUSIE37.04667
728.04526
8CASTING17.04168
911.04033
10OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA ŚREM9.03929

Kobiety

RankingZawodnikDrużynaKategoriaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Odrzucony wynik
1Grażyna WojciechowskaGEPARDKobiety2922782852752712712711401
2Krystyna JechuraGEPARDKobiety2752772752592612712591359
3Magdalena KaźmierczakCASTINGKobiety2552692722742372842371354
4Dorota Borowiak3xB KOŚCIANKobiety2692662682802672632631350
5Romana BraunDEBIUTANCIKobiety2612732502612512702501316
6Grażyna PiechockaWALUSIEKobiety2482492602542542472471265
7Sylwia Krzyżańska3xB KOŚCIANKobiety2192472442542502552191250
8Karolina PrzepiórkaOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA ŚREMKobiety2072102182172332382071116
9Joanna BartkowiakTSKK JEDNOŚĆKobiety2212102232192352052051108
10Kamilla KrólikowskaPGK ŚREMKobiety247262261254---1024
11Irmina NaglikSĄSIEDZI TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIANKobiety202-218248-237-905
12Joanna NapierałaSĄSIEDZI TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIANKobiety-255226-234--715
13Lucyna PieczyńskaPGK ŚREMKobiety----206202-408

Mężczyźni

RankingZawodnikDrużynaKategoriaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Odrzucony wynik
1Adam GlapaALBANIAMężczyźni2932952792792922862791445
2Marek Borowiak3xB KOŚCIANMężczyźni2812812782742792842741403
3Łukasz UstasiakWALUSIEMężczyźni2802502392672352302301400
4Jarosław NapierałaSĄSIEDZI TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIANMężczyźni2822752722722782632631379
5Sławomir MaćkowiakPGK ŚREMMężczyźni2712672772772842682671377
6Tomasz WoźniakDEBIUTANCIMężczyźni2662782692762822512511371
7Grzegorz MieloszyńskiPGK ŚREMMężczyźni2772732712552542772541353
8Michał PiechockiALBANIAMężczyźni2672782612542572742541337
9Tomasz DutkiewiczDEBIUTANCIMężczyźni2542662542532282372771300
10Maciej PiechockiALBANIAMężczyźni2542572532282372772281278
11Łukasz NaglikSĄSIEDZI TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIANMężczyźni251250-229277257-1264
12Adam WalewskiWALUSIEMężczyźni2672502392672352302301258
13Wiesław BrzóskaTSKK JEDNOŚĆMężczyźni2482502602312602252251249
14Roman BruczyńskiCASTINGMężczyźni2362382672412162382161220
15Piotr SobolewskiGEPARDMężczyźni1902252482372512441901205
16Grzegorz NiwińskiOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA ŚREMMężczyźni2172531872402392251871174
17Arkadiusz PrzepiórkaOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA ŚREMMężczyźni1692042122062192351691076
18Marek MalickiTSKK JEDNOŚĆMężczyźni1781982132162242171781068
19Maciej MaćkowiakGEPARDMężczyźni--273265259259-1056
20Lech SzafrańskiCASTINGMężczyźni191178189200197186178963
21Tadeusz TomczakGEPARDMężczyźni234---246262-742

Terminarz i wyniki II Ligi Parkietowej w Śremie - SEZON 2013/2014

Organizator rozgrywek:  Ognisko TKKF „Sokół” Śrem – www.tkkf-sokol.srem.com.pl

Skip to content