Towarzystwo Sportowe Kręglarzy Kościańskich

Organizator

Towarzystwo Sportowe Kręglarzy Kościańskich "Jedność"
Telefon
+48691067508
Email
jednosckoscian@wp.pl
Strona WWW
http://www.jednosckoscian.pl
Kręgielnia OSiR w Gostyniu

Lokalizacja

Kręgielnia OSiR w Gostyniu
ul. Strzelecka 27, 63-800 Gostyń

Data

20 Paź 2019

Czas

Cały dzień

VIII Drużynowy i Indywidualny Turniej Miast o Puchar Prezesa TSKK JEDNOŚĆ Kościan

Dnia 20 października 2019 roku w ramach sprawdzianu formy przed sezonem 2019/2020 obędzie się coroczny Turniej Miast o Puchar Prezesa TSKK Jedność z okazji jego 50 – lecia działalności kręglarskiej (1969-2019). Turniej będzie miał charakter rozgrywek drużynowych, jak i indywidualnych w kategoriach: kobiet, mężczyzn, młodzików i dzieci. Zawody odbędą się na kręgielni OSiR w Gostyniu przy ul. Strzeleckiej.

Udział osób i drużyn (czteroosobowych) jest ograniczony. Zgłoszenia będą przyjmowane u Prezesa TSKK Jedność pod numerem telefonu 691-067-508 do dnia 13 października 2019 roku. Prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach.

Bloki startoweRegulamin (przeczytaj)
Blok startowy nr I
(godz. 14:00 – 14:20)
Szymon Bartkowiak
Piotr Ratajczak
Agnieszka Derwich
Zuzanna Ratajczak
Kajetan Koller
Blok startowy nr II
(godz. 14:20 – 14:50)
Adam Derwich
Tytus Koller
Mikołaj Przedwojski
Oliwia Bobrowska
Oliwier Wojciechowski
Maksymilian Maćkowiak
Blok startowy nr III
(godz. 14:50 – 15:30)
Bartosz Ratajczak
Włodzimierz Przydróżny
Agnieszka Malicka-Koller
Karol Koller
Krzysztof Brzóska
Blok startowy nr IV
(godz. 15:30 – 16:00)
Marcin Bobrowski
Eugeniusz Flisikowski
Mirosława Wojciechowska
Aleksandra Bartkowiak
Marian Wojciechowski
Witalij Manujłow
Blok startowy nr V
(godz. 16:00 – 16:30)
Marek Nowak
Witold Zemler
Ewa Skrzypczak
Piotr Derwich
Izabela Rucińska
Sebastian Bartkowiak
Blok startowy nr VI
(godz. 16:30 – 17:00)
Jarosław Stachowiak
Dariusz Książkiewicz
Rita Książkiewicz
Adrian Książkiewicz
Aurelia Stachowiak
Andrzej Piętka
Blok startowy nr VII
(godz. 17:00 – 17:30)
Maria Michałowska
Magdalena Kaźmierczak
Andrzej Gorzkiewicz
Joanna Bartkowiak
Tomasz Woźniak
Radosław Stachowiak
Blok startowy nr VIII
(godz. 17:30 – 18:00)
Kamil Gustowicz
Regina Gawłowska
Waldemar Ruta
Maria Stachowiak
Roman Bartkowiak
Piotr Siemaszko
Blok startowy nr IX
(godz. 18:00 – 18:30)
Jolanta Janowicz
Krystyna Kocemba
Stanisław Janek
Zenon Skrzypczak
Dorota Matelska
Zbigniew Staniszewski
Blok startowy nr X
(godz. 18:30 – 19:00)
Galina Paszyńska
Wiesław Brzóska
Marek Malicki
Dorota Borowiak
Marcin Matelski
Piotr Marszałek
Blok startowy nr XI
(godz. 19:00 – 19:30)
Tomasz Hypki
Marek Borowiak
Grzegorz Brodowiak
Krystian Książkiewicz
Janusz Dutkiewicz
Tomasz Wojciechowski
Blok startowy nr XII
(godz. 19:30 – 20:00)
Zdzisław Knasiak
Szymon Sobkowiak

VIII DRUŻYNOWEGO I INDYWIDUALNEGO TURNIEJU MIAST
W KRĘGLARSTWIE KLASYCZNYM O PUCHAR PREZESA TSKK JEDNOŚĆ
Z OKAZJI 50-CIO LECIA DZIAŁALNOŚCI KRĘGLARSKIEJ 1969-2019

1.Cel rozgrywek
Popularyzacja kręglarstwa sportowego wśród społeczeństwa miasta Kościana -Poznania – Leszna – Śremu – Pleszewa – Sady – Gostynia

2. Termin I miejsce
Turniej odbywać się będzie na torach kręgielni klasycznej OSiR w Gostyniu przy ul. Strzeleckiej 27 w dniu 20.10.2019 r. od godz.14.00 do 19.30. Opłata startowa 25 zł od osoby

3. Udział w turnieju – klasyfikacja drużynowa I indywidualna
– zgłoszenia składów drużyn do dnia 13.10.2019
– drużyna składa się z 4 osób w tym jedna kobieta
– indywidualnie klasyfikacja kobiet i mężczyzn, młodzików I dzieci

4. System rozrywek
– Turniej rozgrywany będzie amatorsko w ramach sparingu drużynowego I indywidualnego, do pełnej “9” – Sprawdzian możliwości przed sezonem 2019/2020
– po wylosowaniu torów każdy z zwodników wykonuje 60 rzutów na jednym torze poprzedzonych 1 rzutem próbnym , dzieci wykonują 30 rzutów poprzedzonymi 1 rzutem próbnym, młodzież wykonuje 40 rzutów poprzedzonych 1 rzutem próbnym.
– do klasyfikacji drużynowej I indywidualnej liczy się wynik jednej gry.
– wyniki czterech zawodników sumowane są dla drużyny
– w przypadku równej ilośći punktów drużyn, decyduje wynik lepszy od najgorszego wyniiku indywidualnego w drużynie lub ustalenie dogrywki wg. Wskazań sędziego.

5. System Nagród
– zwycięska drużyna otrzymuje : Puchar , medale I dyplomy
– drużyny 2-3 otrzymują: medale I dyplomy

w klasyfikacji indywidualnej kobiet I mężczyzn, zrzeszonych I niezrzeszonych:
– za 1 miejsce: puchar, medal I dyplom,
– miejsca 2-3: medale I dyplomy
klasyfikacja dzieci I młodzików:
– za 1 miejsce: puchar, medal I dyplom,
– miejsca 1-6: medale I dyplomy
wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowy znaczek

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub inne zdrowotne szkody w czasie trwania turnieju jak I dojazdu w w/w dniu

7. Wejście na tory wyłącznie w obuwiu sportowym

Skip to content