Leszczyńska Amatorska Liga Kręglarska (Kobiety) – sezon 2019/2020

TABELA - Leszczyńska Amatorska Liga Kręglarska (drużyny kobiece)

KategoriaDrużynaPunktyMKręgle
1Team VEJ1455087
2Winkhaus Rydzyna1054989
3Spinko Leszno654650

* W ramach rozgrywek Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej w sezonie 2019/2020 w drużynach kobiecych, bierze udział jedyna zawodniczka TSKK Jedność Kościan Galina Paszyńska, która występuje w drużynie TEAM VEJ.

Klasyfikacja Indywidualna Kobiet Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej w sezonie 2019/2020

RankingZawodnikDrużynaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8
1Joanna KurpiszGaleco II365366358346376---1811
2Janina ŚlesińskaTeam VEJ337357352356358---1760
3Anna KwapiszSpinko Leszno369336364330353---1752
4Galina PaszyńskaTeam VEJ366299319360332---1676
5Małgorzata KazubskaSpinko Leszno349341304338333---1665
6Bożena KurzawskaWinkhaus Rydzyna350316316342334---1658
7Violetta KolendowiczTeam VEJ332348348304319---1651
8Barbara AndrzejewskaWinkhaus Rydzyna308318303310326---1565
9Monika ZalesińskaWinkhaus Rydzyna-352360364369---1445
10Karolina PucalSpinko Leszno-253-227230---710
11Lucyna NowickaSAMI SWOI-354348-----702
12Dorota KwapiszSpinko Leszno--339-----339
13Ewa SkrzypczakWinkhaus Rydzyna321-------321
14Olga BartkowiakSpinko Leszno184-------184

* W klasyfikacji indywidualnej kobiet Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej zostały również ujęte zawodniczki występujące w drużynach mieszanych (z mężczyznami) w I oraz II Leszczyńskiej Amatorskiej Lidze Kręglarskiej.

Skip to content