Leszczyńska Amatorska Liga Kręglarska (Kobiety) – sezon 2019/2020

TABELA - Leszczyńska Amatorska Liga Kręglarska (drużyny kobiece)

KategoriaDrużynaMPunktyKręgle
1Team VEJ6156065
2Winkhaus Rydzyna6125972
3Spinko Leszno695653

* W ramach rozgrywek Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej w sezonie 2019/2020 w drużynach kobiecych, bierze udział jedyna zawodniczka TSKK Jedność Kościan Galina Paszyńska, która występuje w drużynie TEAM VEJ.

Klasyfikacja Indywidualna Kobiet Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej w sezonie 2019/2020

RankingZawodnikDrużynaKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8
1Joanna KurpiszGaleco II365366358346376378--2189
2Anna KwapiszSpinko Leszno369336364330353369--2121
3Janina ŚlesińskaTeam VEJ337357352356358340--2100
4Małgorzata KazubskaSpinko Leszno349341304338333358--2023
5Galina PaszyńskaTeam VEJ366299319360332317--1993
6Violetta KolendowiczTeam VEJ332348348304319321--1972
7Bożena KurzawskaWinkhaus Rydzyna350316316342334284--1942
8Barbara AndrzejewskaWinkhaus Rydzyna308318303310326334--1899
9Monika ZalesińskaWinkhaus Rydzyna-352360364369365--1810
10Karolina PucalSpinko Leszno-253-227230376--986
11Lucyna NowickaSAMI SWOI-354348-----702
12Dorota KwapiszSpinko Leszno--339-----339
13Sylwia SusułSpinko Leszno II-----333--333
14Ewa SkrzypczakWinkhaus Rydzyna321-------321
15Olga BartkowiakSpinko Leszno184-------184

* W klasyfikacji indywidualnej kobiet Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej zostały również ujęte zawodniczki występujące w drużynach mieszanych (z mężczyznami) w I oraz II Leszczyńskiej Amatorskiej Lidze Kręglarskiej.

Skip to content