Turniej o puchar piekarni Iwona we Wronkach

Sebastian Bartkowiak

Członek Zarządu Towarzystwa Sportowego Kręglarzy Kościańskich "Jedność", licencjonowany sędzia klasy III oraz trener - autor poniższego artykułu.
Sebastian Bartkowiak

Turniej piekarni „Iwona” – zakończony. (19.10.2013r.) W dniu 19.10.2013 na kręgielni odbył się kolejny z cyklu turniej. W miesiącu październiku była to rywalizacja o puchar Piekarni „ IWONA”. W kategorii kobiet średni wynik na jedną zawodniczkę wynosił ponad 320 kręgli, co jak na początek sezonu kręglarskiego jest wynikiem dość dobrym.

W kategorii mężczyzn średni wynik na jednego zawodnika wynosił 343 kręgle. Sponsorem turnieju była piekarnika „IWONA”, która zadbała, aby każdy z uczestników startujących w turnieju nie wyszedł z kręgielni głodny i zapewnił im posiłek złożony z pieczywa w pełnym asortymencie.

Jak w każdym turnieju trójka najlepszych zawodników i zawodniczek została na koniec turnieju udekorowana pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsora turnieju. W związku z tym, że właściciel piekarni Mariusz Woelk nie mógł się wstawić osobiście na wręczeniu pucharów i nagród z powodu pracy w firmie puchary oraz nagrody wręczył v-ce prezes Czesław Konkol Wraz z Prezesem 9 Amica Wronki Maciejem Kląskałą. W dziale „Puchary” dostępna ogólna klasyfikacja po turnieju.