Wyniki – Turniej o Puchar Prezesa TSKK Jedność

WYNIKI (NA ŻYWO)

INDYWIDUALNY TURNIEJ MIAST O PUCHAR PREZESA TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN

KRĘGIELNIA OSiR W GOSTYNIU 20.10.2019 (START GODZ. 14:00)

Indywidualny turniej miast 20.10.2019 (dzieci)

ZawodnikKategoria Miejsce
Szymon BartkowiakDzieci721
Adam DerwichDzieci682
Piotr RatajczakDzieci583
Agnieszka DerwichDzieci464
Kajetan KollerDzieci385
Zuzanna RatajczakDzieci176

Indywidualny turniej miast 20.10.2019 (młodzież)

ZawodnikKategoria Miejsce
Oliwier WojciechowskiMłodzież1751
Mikołaj PrzedwojskiMłodzież1232
Oliwia BobrowskaMłodzież1173
Tytus KollerMłodzież1064
Zuzanna KleinaMłodzież495

Indywidualny turniej miast 20.10.2019 (kobiety niezrzeszone)

ZawodnikKategoria Miejsce
Aleksandra BartkowiakKobiety niezrzeszone2831
Rita KsiążkiewiczKobiety niezrzeszone2132
Aurelia StachowiakKobiety niezrzeszone1893
Agnieszka Malicka-KollerKobiety niezrzeszone1764

Indywidualny turniej miast 20.10.2019 (mężczyźni niezrzeszeni)

ZawodnikKategoria Miejsce
Dariusz KsiążkiewiczMężczyźni niezrzeszeni2971
Krzysztof BrzóskaMężczyźni niezrzeszeni2872
Adrian KsiążkiewiczMężczyźni niezrzeszeni2783
Jarosław StachowiakMężczyźni niezrzeszeni2734
Karol KollerMężczyźni niezrzeszeni2685
Bartosz RatajczakMężczyźni niezrzeszeni2656
Radosław StachowiakMężczyźni niezrzeszeni2427
Sławomir KryszakMężczyźni niezrzeszeni1948
Andrzej PiętkaMężczyźni niezrzeszeni1809

Indywidualny turniej miast 20.10.2019 (kobiety zrzeszone)

ZawodnikKategoria Miejsce
Krystyna KocembaKobiety zrzeszone3581
Magdalena KaźmierczakKobiety zrzeszone3482
Maria MichałowskaKobiety zrzeszone3453
Galina PaszyńskaKobiety zrzeszone3444
Izabela RucińskaKobiety zrzeszone3435
Regina GawłowskaKobiety zrzeszone3426
Dorota BorowiakKobiety zrzeszone3237
Maria StachowiakKobiety zrzeszone3188
Joanna BartkowiakKobiety zrzeszone3119
Jolanta JanowiczKobiety zrzeszone30710
Dorota MatelskaKobiety zrzeszone30711
Ewa SkrzypczakKobiety zrzeszone27912
Barbara BartkowiakKobiety zrzeszone24813

Indywidualny turniej miast 20.10.2019 (mężczyźni zrzeszeni)

ZawodnikKategoria UwagiMiejsce
Kamil GustowiczMężczyźni zrzeszeni366-1
Krystian KsiążkiewiczMężczyźni zrzeszeni361-2
Piotr SiemaszkoMężczyźni zrzeszeni353-3
Marek NowakMężczyźni zrzeszeni344-4
Zenon SkrzypczakMężczyźni zrzeszeni337-5
Stanisław JanekMężczyźni zrzeszeni335w dogrywce "+33 pkt"6
Marcin MatelskiMężczyźni zrzeszeni335w dogrywce "+29 pkt"7
Marek BorowiakMężczyźni zrzeszeni333-8
Roman BartkowiakMężczyźni zrzeszeni331-9
Janusz DutkiewiczMężczyźni zrzeszeni327-10
Zbigniew StaniszewskiMężczyźni zrzeszeni318-11
Sebastian BartkowiakMężczyźni zrzeszeni317-12
Tomasz WojciechowskiMężczyźni zrzeszeni306-13
Marek MalickiMężczyźni zrzeszeni304w dogrywce "+31 pkt"14
Witold ZemlerMężczyźni zrzeszeni304w dobrywce "+18 pkt"15
Tomasz WoźniakMężczyźni zrzeszeni301-16
Marcin BobrowskiMężczyźni zrzeszeni299-17
Piotr MarszałekMężczyźni zrzeszeni298-18
Kacper PrzepiórkaMężczyźni zrzeszeni298-19
Grzegorz BrodowiakMężczyźni zrzeszeni293-20
Eugeniusz FlisikowskiMężczyźni zrzeszeni289-21
Piotr DerwichMężczyźni zrzeszeni284-22
Wiesław BrzóskaMężczyźni zrzeszeni279-23
Witalij ManujłowMężczyźni zrzeszeni260-24
Tomasz HypkiMężczyźni zrzeszeni250-25

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Drużyna Skład Punkty Miejsce
STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW KRĘGLARSTWA DOBRY RZUT LESZNO Ewa Skrzypczak, Zenon Skrzypczak, Marek Nowak, Piotr Siemaszko 1313 I
TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN 2 Witold Zemler, Krystian Książkiewicz, Grzegorz Brodowiak, Galina Paszyńska 1302 II
SOKÓŁ ŚREM I Jolanta Janowicz, Krystyna Kocemba, Zbigniew Staniszewski, Woźniak Tomasz 1284 III
START POZNAŃ Maria Stachowiak, Barbara Bartkowiak, Regina Gawłowska, Kamil Gustowicz 1274 IV
RZUT OKA POZNAŃ Dorota Matelska, Piotr Marszałek, Marcin Matelski, Janusz Dutkiewicz 1267 V
TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN 3 – Platan Pleszew Joanna Bartkowiak, Sebastian Bartkowiak, Izabela Rucińska, Piotr Derwich 1255 VI
SOKÓŁ ŚREM II Maria Michałowska, Magdalena Kaźmierczak, Tomasz Wojciechowski, Tomasz Hypki 1249 VII
TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN 1 Dorota Borowiak, Wisław Brzóska, Marek Malicki, Marek Borowiak 1239 VIII
TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN 4 Eugeniusz Flisikowski, Aleksandra Bartkowiak, Marcin Bobrowski, Witalij Manujłow 1131 IX
TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN 6 Aurelia Stachowiak, Jarosław Stachowiak, Radosław Stachowiak, Stanisław Janek 1039 X
TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN 5 Rita Książkiewicz, Dariusz Książkiewicz, Adrian Książkiewicz, Andrzej Piętka 968 XI
TSKK JEDNOŚĆ KOŚCIAN 7 Krzysztof Brzóska, Karol Koller, Agnieszka Malicka-Koller, Bartosz Ratajczak 896 XII
EKA SADY Barbara Bartkowiak, Sławomir Kryszak, Kacper Przepiórka 740 XIII

 

Turniej o puchar prezesa TSKK Jedność Kościan
2013 pobierz
2015 pobierz
2016 pobierz
2017 pobierz
2018 pobierz pobierz
Skip to content