XXXXII Puchar Poznania

Sebastian Bartkowiak
Latest posts by Sebastian Bartkowiak (see all)

Zawody 42. Pucharu Poznania zostały rozegrane w dniach 29.08.-01.09.2019 r. oczywiście na kręgielni Czarnej Kuli Poznań.

W konkurencji mikstów triumfowały dwie pary Alfy-Vector Tarnowo Podgórne i dodatkowo były to duety małżeńskie. Na pierwszym miejscu zameldowali się Strzelczakowie – Marta i Dawid a na miejscu drugim Torkowie – Izabela i Leszek. Trzecie miejsce w turnieju zajął duet Czarnej Kuli Poznań – Agata Banaszak i Sebastian Piosik.

Indywidualnie wśród pań najlepszą okazała się Julia Rzyha, która była lepsza od koleżanki klubowej z Czarnej Kuli – Agaty Banaszak oraz od Małgorzaty Kurcok, która w turnieju reprezentowała Kadrę Narodową U23 (podczas konsultacji w Tarnowie Podgórnym), grająca w barwach Polonii Łazisk Górnych. W kategorii mężczyzn najlepszy zdecydowanie był Dawid Strzelczak, który jako jedyny złamał barierę 600 kręgli. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Marcin Grzesiak a na trzecim Leszek Torka. Cała trójka najlepszych panów w turnieju reprezentuje Alfę-Vector Tarnowo Podgórne.

W turnieju zagrało łącznie 72 zawodniczek i zawodników, w tym pięciu zawodników z estońskiego PinPin Tallin.

Źródło: www.kregle.net

42 Puchar Poznania – WYNIKI

 

WESPRZYJ KLUB TSKK Jedność PRZEKAZUJĄC DAROWIZNĘ


Jeśli chciałabyś/chciałbyś wspomóc finansowo statutową działalność stowarzyszenia możesz dokonać dowolnej wpłaty na poniższe konto:

Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Kościanie
Nr konta 46 2030 0045 1110 0000 0215 2580

Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe TSKK Jedność

Osoba fizyczna lub osoba prawna (firma) przekazując darowiznę na rzecz TSKK Jedność będzie mogła odliczyć kwotę przekazanej darowizny od osiągniętego dochodu w rocznym zeznaniu podatkowym.

Zapisy ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 26 ust. 1 pkt 9) oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (art. 18 ust 1 pkt 1 i 7) dotyczące możliwości odliczenia darowizny od podatku dochodowego określają, iż można odliczyć darowizny przekazane na rzecz organizacji pozarządowych (m.in. stowarzyszeń), jeśli prowadzą one działalność społecznie użyteczną i realizują jeden z 29 celów wymienionych w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Klub TSKK Jedność jest organizacją pozarządową (stowarzyszeniem), działa zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz wypełnia zawarty w niej cel – “wspierania i upowszechniania kultury fizycznej” (art. 4 ust. 1 pkt 14 u.o.d.p.p.).