Gostyńska Liga Kręglarska SEZON 2021/2022

W sezonie 2021/2022 ze względu na stan zagrożenia epidemicznego (pandemię COVID-19) w meczu drużyny (w rundzie zasadniczej) bierze udział od 3-4 zawodników. Do klasyfikacji drużynowej w każdej kolejce ligowej brane są pod uwagę 3 najlepsze rezultaty osiągnięte przez członków drużyny (najsłabszy wynik jest odrzucany), natomiast wszystkie wyniki osiągnięte przez zawodników wliczane są do klasyfikacji indywidualnej.

TABELA - GRUPA A (runda zasadnicza)

KategoriaKlubMPunktyKręgle
1Grom Kula Gostyń327.02596
2Zagata Team Gostyń319.03245
3Czerwone Diabły Leszno315.03207
4Rzeźbiarze Gostyń311.03207
5Dziewiątka Gostyń35.03005
6TSKK Jedność Kościan I34.02970

Terminarz spotkań Grupa A (runda zasadnicza)

DataGodzinaLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20221
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20222
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20223
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20224
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20225
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20226

TABELA - GRUPA B (runda zasadnicza)

KategoriaKlubMPunktyKręgle
1Hydraulik Blues Gostyń216.02240
2Albatrosy Gostyń214.02178
3Stal Pleszew212.02146
4Kościan26.02054
5TSKK Jedność Kościan II24.01662

Terminarz spotkań Grupa B (runda zasadnicza)

DataGodzinaLigaSezonKolejka
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20221
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20222
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20223
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20224
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20225
Gostyńska Liga Kręglarska2021/20226

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GOSTYŃSKIEJ LIGI KRĘGLARSKIEJ

w sezonie 2021/2022

Kobiety

MiejsceZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Wynik
1Aleksandra KowalskaStal Pleszew348360--------708
2Violetta KolendowiczAlbatrosy Gostyń347337--------684
3Dorota BorowiakKościan344332--------676
4Joanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I331334--------665
5Galina PaszyńskaKościan332325--------657
6Aleksandra BartkowiakTSKK Jedność Kościan I294298--------592
7Mirosława WojciechowskaTSKK Jedność Kościan II296237--------533

Mężczyźni

MiejsceZawodnikKlubKol.1Kol.2Kol.3Kol.4Kol.5Kol.6Kol.7Kol.8Kol.9Kol.10Wynik
1Maciej MatylaGrom Kula Gostyń394369371-------1134
2Paweł ZagataZagata Team Gostyń378364354-------1096
3Marcin FrydryszakRzeźbiarze Gostyń382361352-------1095
4Andrzej ZagataZagata Team Gostyń349366372-------1087
5Adrian KujawskiCzerwone Diabły Leszno353378350-------1081
6Jarosław ImbierowiczCzerwone Diabły Leszno357343369-------1069
7Bogusław ZagataZagata Team Gostyń365349348-------1062
8Leszek RozworaRzeźbiarze Gostyń346358353-------1057
9Jakub ImbierowiczCzerwone Diabły Leszno342350361-------1053
10Robert JankowiakRzeźbiarze Gostyń348347354-------1049
11Norbert SzymańskiCzerwone Diabły Leszno328339354-------1021
12Roman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I320345336-------1001
13Sebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I319327350-------996
14Maciej SzafraniakDziewiątka Gostyń319336339-------994
15Ireneusz SkowronekDziewiątka Gostyń300325330-------955
16Piotr SierpowskiHydraulik Blues Gostyń406361--------767
17Zbigniew KlimańskiGrom Kula Gostyń375376--------751
18Mikołaj HajnszHydraulik Blues Gostyń376372--------748
19Krzysztof StachowiakAlbatrosy Gostyń361369--------730
20Sławomir ZiółekAlbatrosy Gostyń359369--------728
21Marek RzeźnikAlbatrosy Gostyń363362--------725
22Marek BorowiakKościan360361--------721
23Marek PodymaAlbatrosy Gostyń359361--------720
24Jakub KlimańskiGrom Kula Gostyń346365--------711
25Marcin WalczakStal Pleszew345362--------707
26Mariusz KoniecznyRzeźbiarze Gostyń-318358-------676
27Przemysław PazołaDziewiątka Gostyń-320348-------668
28Marcin WolnyDziewiątka Gostyń324-340-------664
29Marcin NowakStal Pleszew320332--------652
30Wiesław BrzóskaKościan329318--------647
31Jan CzerwińskiHydraulik Blues Gostyń282312--------594
32Radosław StachowiakTSKK Jedność Kościan II296249--------545
33Marian WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II256288--------544
34Przemysław SpychajStal Pleszew387---------387
35Jarosław KłakulakStal Pleszew-344--------344
36Rafał BidermanDziewiątka Gostyń342---------342
37Damian BidermanDziewiątka Gostyń-332--------332
38Sebastian RybarczykTSKK Jedność Kościan I--308-------308
39Stanisław JanekTSKK Jedność Kościan II296---------296

TSKK Jedność Kościan I 2021/2022 (Gostyń)

ZawodnikKlub
Roman BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Aleksandra BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Sebastian BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Joanna BartkowiakTSKK Jedność Kościan I
Sebastian RybarczykTSKK Jedność Kościan I

TSKK Jedność Kościan II 2021/2022 (Gostyń)

ZawodnikKlub
Stanisław JanekTSKK Jedność Kościan II
Mirosława WojciechowskaTSKK Jedność Kościan II
Radosław StachowiakTSKK Jedność Kościan II
Marian WojciechowskiTSKK Jedność Kościan II

Kościan 2021/2022 (Gostyń)

ZawodnikKlub
Marek BorowiakKościan
Dorota BorowiakKościan
Galina PaszyńskaKościan
Wiesław BrzóskaKościan
Skip to content