Rzut Oka Poznań – TSKK Jedność Kościan I

Podsumowanie

M – liczba spotkań  P – pełne  Z – zbierane  X – rzuty zerowe  R – pełne + zbierane  PS – punty setowe  PD – punkty drużynowe

Punktacja w meczu:
a. Za wygrany set zawodnik otrzymuje 1 punkt setowy (PS). W przypadku remisu każdy zawodnik otrzymuje po 0,5 PS.
b. Pojedynek wygrywa zawodnik z większą liczbą PS. W przypadku remisu w PS wygrywa zawodnik
z większą liczbą strąconych kręgli. Gdy liczba strąconych kręgli w przypadku obu zawodników jest równa, to w pojedynku następuje remis. Za zwycięstwo w pojedynku drużyna otrzymuje 1 punkt drużynowy (PD), a przy remisie obie drużyny otrzymują po 0,5 PD.
c. Drużyna z większą liczbą strąconych kręgli otrzymuje 2 PD. Przy równej liczbie strąconych kręgli każda drużyna otrzymuje po 1 PD.
d. Drużyna z większą liczbą PD zdobywa 2 punkty meczowe (PM). Przy remisie każda drużyna zdobywa 1 PM.

Szczegóły

Data Godzina Liga Sezon Kolejka
23 maja 2021 13:00 Poznańska Liga Okręgowa - 2. PLO 2019/2020 9

Wyniki

DrużynaPZXRPSPDZdobyte punkty / Punkty meczowe
Rzut Oka Poznań64726230909400 pkt
TSKK Jedność Kościan I65725725914422 pkt

Rzut Oka Poznań

Zawodnik P Z X R PS PD
Piotr Marszałek15759821600
Marcin Matelski18162624321
Janusz Dutkiewicz16588625311
Dorota Matelska7527310210
Henryk Bober692679500
Suma6472623090942

TSKK Jedność Kościan I

Zawodnik P Z X R PS PD
Roman Bartkowiak17559423421
Sebastian Bartkowiak15767622400
Joanna Bartkowiak16849921711
Krystian Książkiewicz15782623910
Suma6572572591442
Skip to content