Zmarła Sylwia Dojcz
2025-06-03Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Sylwii Dojcz, naszej członkini, która w ostatnim czasie była duszą i sercem naszego klubu sportowego.
Była człowiekiem o niezwykłej pasji, oddaniu i zaangażowaniu. Dzięki jej ciężkiej pracy i determinacji uczestniczyła w wielu zawodach mimo jej początków w sporcie kręglarskim. Pragnęła rozwijać swój kręglarski talent, marzenia i miłość do tego sportu.
Zawsze z uśmiechem, jechała na zawody.
Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi.
Spoczywaj w pokoju.”
Ceremonia pogrzebowa Sylwi Dojcz odbędzie się w piątek 6 czerwca 2025 r., mszą o godzinie 12.00 w parafii Jana Pawła II na osiedlu Konstytucji III Maja w Kościanie, następnie urna z prochami zostanie odprowadzona na cmentarz Komunalny w Kościanie.
Rodzinie i najbliższym w imieniu całego środowiska kręglarskiego składamy wyrazy głębokiego współczucia.